Partijos „Lietuva-VISŲ“ pirmininkas kreipėsi į teismą dėl VTEK sprendimo

Partijos „Lietuva-VISŲ“ pirmininkas, Vilniaus miesto tarybos narys Aleksandras Nemunaitis apskundė Regionų administraciniam teismui Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą nepradėti tyrimo. Tyrimas buvo prašytas dėl Vilniaus miesto mero Valdo Benkunsko ir savivaldybės administracijos direktoriaus Adomo Bužinsko dalyvavimo 2026 m. gegužės mėn. vykusiose Vilniaus „Ryto“ rungtynėse Badalone. Skunde teigiama, kad VTEK nepakankamai ištyrė pareiškėjo nurodytas aplinkybes ir priėmė sprendimą neturėdama tam pakankamo faktinio pagrindo. A. Nemunaitis pabrėžia, kad jo kreipimosi esmė buvo įvertinti išskirtinių vietų prie krepšinio aikštelės naudojimo pagrindą ir galimą dovanos ar turtinės naudos gavimą, tačiau VTEK daugiausia dėmesio skyrė kelionės išlaidų aptarimui. Pareiškėjas taip pat pažymi, kad VTEK sprendime nenurodyta, kokiais konkrečiais objektyviais įrodymais remtasi darant išvadą, jog visos išlaidos buvo padengtos asmeninėmis lėšomis. Skunde teismo prašoma panaikinti VTEK sprendimą ir įpareigoti Komisiją pareiškimą išnagrinėti iš naujo, atliekant išsamų, objektyvų ir visapusišką faktinių aplinkybių įvertinimą.

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Klaipedos miesto naujienos - Miesto naujienos - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -  - Regionų naujienos - Palangos naujienos