Nuo kitų metų sunkiojo transporto elektroninę kelių rinkliavą (e. tolling) bus siekiama mažinti žemės ūkio technikai ir transporto priemonėms, varomoms elektra, vandeniliu ar biometanu. Susisiekimo viceministrės Dovilės Sujetaitės teigimu, žemės ūkio transporto priemonėms taikoma „50 proc. nuolaida“, o mažiau taršus transportas taip pat turės mažesnę rinkliavą.
Šiuos lengvatų koeficientus Seimas dar turės patvirtinti. D. Sujetaitė patikino, kad nuo 2027 m. pradėsianti veikti e. rinkliava bus konkurencinga ir panašaus dydžio kaip kitose ES šalyse, mažesnė nei Lenkijoje, siekiant „nešokiruoti verslo“ ir užtikrinti „sąžiningą apmokestinimo sistemą“.
Vyriausybės patvirtinta e. rinkliavos metodika susidarys iš infrastruktūros priežiūros ir CO2 emisijų dedamųjų. Kaip patikslino Susisiekimo ministerija, netaršus sunkusis transportas bus atleistas nuo CO2 dedamosios, tačiau mokės infrastruktūros dedamąją. Rinkliavos dydžiai bus apskaičiuoti ir patvirtinti iki birželio 30 d.
Valstybinių kelių valdytojos „Via Lietuvos“ atstovai informavo, kad rinkliava, priklausysinti nuo nuvažiuoto atstumo, bus apskaičiuojama pagal transporto priemonių GPS signalus ir keliuose įdiegtas kameras. Sistema bus prieinama per „Via Lietuvos“ internetinį puslapį ir mobiliąją programėlę.
Naujoji e. rinkliavos sistema, kuri pakeis vinjetes, startuos sausio 1 d. Sistemą už 16,2 mln. eurų su PVM diegia Austrijos bendrovė „Kapsch TrafficCom“. Visų sistemos diegimo darbų pabaigtuvės numatomos lapkričio 6 d. Nuo lapkričio 6 d. iki metų pabaigos vyks sistemos testavimas ir pereinamasis laikotarpis vartotojams.
Už e. rinkliavos duomenų saugojimą atsakingo 4,5 mln. eurų (be PVM) vertės sutarties vykdymą vykdo Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras).
Tikimasi, kad kitąmet iš e. rinkliavos į Kelių fondą bus surinkta daugiau nei 100 mln. eurų, o vėliau suma gali siekti apie 150 mln. eurų, kas taps pagrindiniu fondo lėšų šaltiniu. Apmokestinamų kelių tinklas išliks nepakitęs – 2851 km valstybinių ir dalis krašto kelių.
