Praėjusią savaitę Kauno rajone vyko konkursas „Tu gali užkirsti kelią narkotikams“, subūręs kūrybingus, sąmoningus ir drąsius jaunuolius. Moksleiviai savo trumpametražiais filmukais kvietė susimąstyti apie pasirinkimus, atsakomybę ir gyvenimą be priklausomybių.
Konkurse dalyvavo net 10 komandų, kurios pristatė originalius, prasmingus ir jautrius darbus.
Komisija įvertino juos ir, susumavus rezultatus, išrinkti nugalėtojai:
I vieta – Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos komanda
II vieta – Raudondvario gimnazijos I komanda
III vieta – Kulautuvos pagrindinės mokyklos komanda
Ne pirmus metus vykstantis konkursas moksleiviams primena, kaip svarbu atsakingi pasirinkimai ir sąmoningas požiūris į savo ateitį.
