Didysis ETH pardavimas ir nepastovios ETF investuotojų nuotaikos grasina naujomis rizikomis

Ethereum ir toliau patiria didelį spaudimą, nors pavyko atsigauti apie 5 % nuo neseniai pasiekto žemiausio lygio per kelerius metus – kiek daugiau nei 1 500 USD. Grėsmė išlieka, nes daugelis pagrindinių ekosistemos investuotojų ir toliau parduoda savo turimus aktyvus. Vienintelis teigiamas pokytis per pastarąsias kelias savaites buvo „SharpLink“ sugrįžimas.

„Banginiai“ parduoda

Populiaraus analitiko Ali Martinezo pateiktais duomenimis, didieji rinkos dalyviai per savaitę atsikratė didžiausio altkoino už 880 mln. USD. Kalbant apie Ethereum, tai reiškia įspūdingą 550 000 ETH pardavimą, kuris, pasak jo, „padidino pasiūlą rinkoje“ 880 mln. USD. Jis pridūrė, kad didelė pardavimų apimtis yra viena iš priežasčių, dėl kurios „Ethereum“ krito žemiau pirmosios tiesioginės paramos ribos – 1 633 USD. Kita priežastis gali būti ETF investuotojų elgesys. Kaip pranešta šį savaitgalį, tie, kurie įgijo „Ethereum“ per biržoje prekiaujamus fondus, per savaitę pardavė daugiau nei už 270 mln. USD, „Ethereum“ nukritus iki 1 500 USD lygio pirmą kartą per daugiau nei metus.

Remdamasis URPD duomenimis, Martinezas pabrėžė 1 583 USD lygio svarbą kaip kritinę metimo palaikymo ribą. Jei „Ethereum“ peržengs šią ribą, tai atvers „aiškų kelią tęstiniam likvidavimui“. Jis dar kartą patvirtino, kad „Ethereum“ rizikuoja nukristi iki naujo ciklo žemiausio lygio – kažkur tarp 1 237 USD ir 1 089 USD.

Kitas analitikas Tedas Pillowsas teigė, kad „Ethereum“ išlieka įstrigęs tarp svarbiausios paramos (1 500 USD) ir pasipriešinimo (1 700 USD) ribų. „Išsiveržimas virš pastarosios būtų tai, ko reikia buliams“, o galimas ryžtingas kritimas žemiau 1 500 USD – „tai, ko tikisi meškos siekdamos naujo ciklo žemiausio lygio“.

Taip pat gali patikti:

Kas perka

Kita vertus, du didžiausi „Ethereum“ korporatyviniai valdytojai kaupia turtą. Nors tai nėra didelė staigmena „Bitmine“, kuri nuolat perka net ir per lokių rinką, „SharpLink“ sugrįžimas pateko į savaitės antraštes.

Penktadienį Joe Lubin vadovaujama įmonė atliko pirmąjį ETH pirkimą per aštuonis mėnesius ir nuo to laiko tik sustiprino savo pozicijas. „Lookonchain“ anksčiau šiandien pažymėjo, kad bendrovė per pastarąsias tris dienas įsigijo dar 29 196 ETH už 46,7 mln. USD. Taigi, per tris dienas bendrovė įsigijo „Ethereum“ už daugiau nei 62 mln. USD.

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Klaipedos miesto naujienos - Miesto naujienos - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -  - Regionų naujienos - Palangos naujienos