„Strategy“ įsigijo 22 048 „Bitcoins“, kurių vertė 1,92 milijardo JAV dolerių, naujame sandoryje. Dabar „Micro Intelligence“ įmonė turi 528 185 „Bitcoin“, kurių vertė 2,55% cirkuliuojančios tiekimo.
„Bitcoin“ veikia kaip investicija, o ne kaip strategijos rinkos sandoris, tai yra įmonės iždo gyvatvorė. Žmonės, susiję su skirtingais investiciniais lygmenimis, įskaitant grynųjų pinigų investuotojus ir institucinius pirkėjus, supranta, kad garsioji kriptovaliutos finansinė padėtis išliks patvari.
Institucinis įvaikinimas toks neįvyksta vakuume. Taip atsitinka, nes kažkas giliau keičiasi. Lėtai, stabiliai, „Crypto“ juda iš finansų sistemos kraštų į jos centrą. Ir kaip tai daro, tai sukelia didėjančią realaus pasaulio naudojimo atvejų bangą, paliečiant viską-nuo internetinių kazino ir anglies kreditų iki virtualios realybės ir decentralizuoto skolinimo.
Prieš dešimtmetį lažybų su „Bitcoin“ idėja skambėjo kaip futuristinė fantazija. Šiandien tai praktiškai pagrindinė. Geriau renkasi svetaines su „Bitcoin“ žaidimais ne tik dėl greičio ir privatumo, bet ir todėl, kad „blockchain“ technologija suteikia lentelei naujo tipo skaidrumą ir sąžiningumą. Jokios biurokratijos, tiesiog tikriausiai sąžiningi žaidimai ir greiti, anoniminiai išmokėjimai. „Crypto“, sukurta pagal pasitikėjimą ir jaudulį, yra natūralus.
„Crypto“ audžia savo kelią į daugelį kitų pramonės šakų. Imkitės regeneracinių finansų. Tai yra projektai, kuriuose naudojami „blockchain“ klimato pokyčiai ir aplinkos blogėjimas, pradedant žetonais anglies kreditais ir baigiant intelektualiomis sutartimis, apdovanojančiomis ekologišką elgesį.
Tuo tarpu „Metaverse“ tyliai vystosi už savo hype fazės. O „Blockchain“ vaidina pagrindinį vaidmenį. Pagalvokite apie žetonų bendruomenes, kuriose prieiga nėra vien tik apie slaptažodžius, bet ir apie nuosavybę. Pagalvokite apie VR tarpus, kuriuose jūsų skaitmeninė tapatybė yra susieta su pinigine, o ne vartotojo vardu. Nesvarbu, ar lankotės virtualiame koncerte, ar vaikščiojate per skaitmeninės meno galeriją, „Crypto“ yra tai, kas daro tą patirtį, kurią prekiaujama, saugi ir decentralizuota.
Tada yra defi (decentralizuotas finansavimas), kuris išlaiko ribas. Liquid Stating tapo sparčiai besiplečiančiu sektoriumi, nes vartotojai atrakina „Token“ naudą, laikydamiesi jų turto atrakinimo. USDT ir USDC priėmimas kartu su kitais „StableCoins“ ir toliau plečia savo naudojimą tarpvalstybiniame mokėjime ir paskolas už grandines tarp daugelio kitų susijusių paslaugų. DEFI siūlo gyvybiškai svarbias finansines paslaugas žmonėms, kurie užsiima silpnomis valiutos sistemomis ir bankų apribojimais.
Kai prezidentas Donaldas Trumpas grįžo į pareigas, kriptovaliutų pramonė atidžiai stebi. Jo administracija jau reiškė ryškią kripto poziciją, pabrėždama finansinę laisvę, palaikydama „blockchain“ naujoves ir raginti aiškesnį, mažiau ribojantį reguliavimą. Trumpo sugrįžimas yra plačiai vertinamas kaip galimas posūkio taškas, tikintis, kad jo politika gali palengvinti tokių reguliavimo institucijų spaudimą kaip SEC ir atverti duris platesniam instituciniam dalyvavimui.
Dar reikia išsiaiškinti, ar tai reiškia realų politikos pokytį. Baltieji kriptovaliutos baltuosius rūmus gali reikšti greitesnį „Bitcoin ETF“, labiau institucinio lygio kriptovaliutų gaminių patvirtinimą ir atviras duris tradiciniams bankams, kad būtų galima integruoti „blockchain“ infrastruktūrą. Tai ne tik politinis kalbėjimo taškas, bet ir tai, kaip Amerika atsiduria pasaulinėse kriptovaliutų vadovybės varžybose.
Nors „Strategy“ milijardo dolerių vertės „Bitcoin“ perka pavogė prožektorių, tai, kas vyksta po paviršiumi, yra ne mažiau svarbu. Kiekvieną dieną žmonės naudoja kriptovaliutą naujais būdais ne todėl, kad tai madinga, bet todėl, kad jis veikia. Nes tai išsprendžia problemas.